Yüksek Kar Marjı ile İş Ortağımız Olun!

by Melis Mutlu
4 dakika
Yüksek Kar Marjı ile İş Ortağımız Olun!

Teknolojideki gelişmelere paralel olarak dijital dönüşüm tüm sektörleri etkilemeye devam ediyor. Yeni nesil teknolojiler ve yazılımlar günlük işleri kolaylaştırırken, şirket içinde veya dışında faaliyetlerin aksamadan ilerlemesine katkı sağlıyor.

Yazılımların tabana yayılmasında önemli bir rolü olan iş ortakları, yazılım bayiliği ekosisteminin her geçen gün gelişmesine katkı sağlıyor. Gelişen çağın dinamiklerine ayak uydurabilen yazılım bayileri, müşteri memnuniyetini canlı tutarak mevcut müşterilerine çapraz satış yapma imkanına da sahip oluyor.

Yazılım Bayiliği

Yazılım bayiliği, teknoloji ürünlerine odaklanan bir hizmet. Yazılım şirketleri, yıllara dayanan deneyimlerini ve birikimlerini bayilik sistemi ile farklı şirketlerle paylaşır. Yazılım bayilik sistemi böylece büyüme potansiyeli yüksek pazarlara adım atmayı sağlar. Sektörde öncü oyuncular arasında yer almak için de fırsat sağlar. Yazılım bayiliği ile hiçbir yatırım yapmadan yazılım sektörüne adım atılabilir. Yazılım bayilik veren firmalar bu alanda birtakım ayrıcalıklar ve kampanyalar sunabilmektedir.

Yazılım sektörü, masaüstü ve mobil cihaz penetrasyonunun artması ile farklı alanlara odaklandı. Bulut teknolojilerinde muhasebe, stok, depo, ERP, MRP ve CRM yazılımlarına kadar farklı alanlarda yazılım ihtiyacı arttıkça, yazılım bayiliği veren firmalara da rağbet arttı. Yazılım ürünleri için bayilik alan firmalar, pandeminin ve dijital dönüşümün her sektörü etkisi altına alması sebebiyle kısa sürede önemli avantajlar elde edebiliyor. Yazılım bayiliği ile kâr marjı yüksek bir alanda büyümek mümkün olabiliyor.

Türkiye'de Yazılım Pazar Büyülüğü 51 milyar TL!

TÜBİSAD’ın Deloitte ve Gartner pazar verileri ışığında hazırladığı raporda, Global Bilgi ve İletişim Teknolojileri Pazar büyüklüğünün 2021 yılında %13’lük büyüme ile 4,3 milyar dolara, sadece bilgi teknolojileri pazar büyüklüğünün ise %25,7’lik bir büyüme ile 2,3 milyar dolar seviyesine ulaştığını görüyoruz. 2026 yılında genel olarak pazarın %6,1 büyüme ile 5,6 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşacağı da öngörülüyor. Rapora Türkiye açısından baktığımızda 2020-2021 yılı karşılaştırma toplam sektör büyüklüğünün %36’lık bir büyüme ile 265,9 milyar TL ile kapandığı gözümüze çarpıyor. Konuya sadece yazılım pazarı açısından baktığımızda 2021 yılının, 2020’ye göre %92 oranında ciddi bir büyüme ile, 51 milyar TL seviyesinde bir hacme ulaştığını görüyoruz.

Kuadron Bilişim Yazılım Bayilik Sistemi

Kuadron Bilişim Teknolojileri, 15 yılın üzerinde bilgi birikimi ve tecrübesiyle yazılım bayiliği veren firmalar arasında öne çıkıyor. Geniş ürün yelpazesi sunan Kuadron, sadece Türkiye'de 51 milyar TL'ye ulaşan yazılım pazarında, sahip olduğu ürünlerle bayilere %40'a varan kar marjı sunuyor.

Marka tescilli Kuadron'a ait TORK ve Reportql yazılım ürünleri için bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Her iki üründe lisanslanabilir iş modeli ile bayilere yıllık tekrarlanan gelir avantajı sağlanıyor. Kârlılık oranı yüksek yazılım bayiliği sistemi, iş ortaklarına satış ve pazarlama gibi birçok konuda destek sunuyor. Ayrıca, online eğitimlerle yazılım bayiliği alan firmalara gerekli bilgiler aktarılıyor.

Çözüm odaklı ve müşteri merkezli Kuadron Yazılım bayilik sistemi ile sizde hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için kuadron.com/bayilik veya 0312 503 20 51 üzerinden bizimle iletişime geçiniz.